Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4784
Příhozy: 60
Stříbro
( stav slušný )
- puncováno
Rozměr:
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4872
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4804
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Rozměr: 54 x 40 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4829
Kvaš / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno 1965, stav původní )
rozměr ve výřezu: 55 x 45 cm
- obraz z pozůstalosti ateliéru Josefa Jíry
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4863
Příhozy: 55
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 33 x 85 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4893
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 62 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4890
Historismus
dřevo / syntetická barva ( odolná )
( nesignováno, stav původní )
- upraven autorkou Brigita Jurman
Rozměr: výška: 43 cm, průměr: 45 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4870
Olej / plátno
- obraz malovaný v duchu moderního realismu
- masivní zlatý dobový rám
Rozměr: 85 x 67 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4861
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav slušný )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4879
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4889
Litografie
na zadní straně certifikát
číslováno 40/150
Rozměr: 53 x 38 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4881
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4894
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4892
Olej / lepenka
( nesignováno, na zadní straně přípis, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4857
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 74 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4845
Alpaka
- Sandrik
( stav slušný )
Rozměr: šířka 35 cm, výška 9 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4871
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 85 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4891
materiál: kavkazský ořech – dýha
( kolem roku 1920, stav slušný )
Rozměr: výška: 100,5 cm, šířka: 52,5 cm, hloubka: 35 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4869
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 30 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4895