čas serveru: 21:55:29

Název: Zimní podvečer

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1945, stav původní )

Rozměr: 53 x 70 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1113

Jan Zrzavý

Název: Klekánice

Heliogravura
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 19,5 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1115

Michel Korochansky

Název: Pasáček ovcí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, původ Francie, bohatě zdobený rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 66 x 82 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 1117

Jan Zrzavý

Název: Nešťastné děti

Heliogravura

Rozměr: 19,5 x 14 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1119

Emil Spáčil

Název: Roubenka

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 24 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1121

Svoboda

Název: Ve žních

Olej / překližka

Rozměr: 56 x 70 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1122

Název: Moře

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1123

Jaroslav Šimůnek

Název: Osamělý strom

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 29 x 32 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1138

Petr Hana

Název: Portrét

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně razítko galerie Českých výtvarných umělců, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1141

Antonín Waldhauser

Olej / dřevo
( signováno monogramem vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 10 x 14,5 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1140

Karel Hodr

Název: Panorama Prahy

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 50 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1143

Jan Zrzavý

Název: Kristus

Heliogravura

Rozměr: 19,5 x 14 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1147

Antonín Pelc

Název: Kavárna v New Yorku

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 49, stav původní )
konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.
Rentgenováno v Národní Galerii a podmalbou je sedící žena, zobrazený RTG je pouze výřez, nezahrnuje cely obraz.

Rozměr: 60 x 81 cm

Aktuální cena: 89 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 1145

Příhozy: 55

Hugo Boettinger

Název: Dobrá pohoda české hudby ( V Jägerově vinárně )

Pastel

Rozměr: 34 x 57 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 14 000 Kč

Id aukce: 1150

Ferdinand Engelmuller

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1891, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1148

Příhozy: 41

Emil Pryl

Název: Kompozice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, původní stav )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 9 900 Kč

Vyvolávací cena: 9 900 Kč

Id aukce: 1155

Josef Lada

Název: Klouzačka na náhonu

Kvaš na kartonu
( signováno vlevo dole, datováno 1943, stav perfektní )
Vystaveno:
2008 - Pardubice ( VČG ) katalog str. 6 )
Publikováno:
Monografie ( Olič ) str. 504
Posudek: PhDr. Pečinková, CSc. ( autorka monografie a výstav )

Rozměr: 35,5 x 57 cm

Aktuální cena: 1 700 000 Kč

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

Id aukce: 1024

Příhozy: 81

T. F. Šimon

Název: Koupaliště v Cavtatu ( Chorvatsko )

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, přípis autora na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 27 x 35 cm

Aktuální cena: 55 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1151

Příhozy: 57

Václav František Ulšmíd

Název: Z Českomoravské vysočiny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datace 1957, na zadní straně autorské razítko s popisem, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1162

Jaromír Kunc

Název: Konec léta

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1159