Olej / lepenka
( stav původní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1160
Tempera / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 59 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 1165
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 50, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1161
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1168
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1167
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 41, stav původní )
Rozměr: 47 x 59 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1169
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný)
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1171
Příhozy: 69
Olej / překližka
Rozměr: 45,5 x 35,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1172
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně Záruční list autora, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1158
Příhozy: 71
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 42 x 26 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1176
Barevný lept
Rozměr: 37 x 48 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1178
Příhozy: 41
Olej / karton
Rozměr: 25 x 62 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1180
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1955, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 46 x 36 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1181
Vyřezávaný reliéf
dílo přímo od autora
Rozměr: 59 x 89 cm
Aktuální cena: 9 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 1179
Barevný lept
Rozměr: 34 x 41 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1182
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1174
Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 40, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1188
Párové stolky
materiál : dřevo
výška: 121 cm, šířka: 49 cm, hloubka: 42 cm
( kolem roku 1920, stav velmi dobrý )
provenience: Čína
vázy - dekorace, nejsou součástí aukce
Rozměr: výška: 121 cm, šířka: 49 cm, hloubka: 42 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 1190
Kvaš
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 18 x 11 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1189
Párové stolky
materiál : dřevo
provenience: Čína
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 1191