Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1192
Příhozy: 61
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 87 x 59 cm
Aktuální cena: 14 900 Kč
Vyvolávací cena: 14 900 Kč
Id aukce: 1193
Kvaš
( signováno vlevo dole, datováno 1971, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
štítek z Galerie Dílo, popis autora
Rozměr: 40 x 20 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1187
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1194
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1198
Příhozy: 74
Kvaš
( signováno vpravo dole, datováno 1970, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 28 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1186
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav původní )
Rozměr: 60 x 87 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 1206
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1207
Akryl na plátně
( signováno na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 60 x 63 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 1205
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1208
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 31 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1209
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 10 x 10 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 1211
Olej / sololit
Rozměr: 21 x 26 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 1212
Olej / plátno
( restaurováno, obraz v perfektním stavu )
Rozměr: 76 x 75 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1280
Olej / lepenka
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1214
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 43 x 58 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1215
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 48 x 34 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1216
Olej / plátno
Rozměr: 30 x 39 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1219
Olej / plátno
Rozměr: 35 x 45 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1220
Olej / sololit
Rozměr: 38 x 44 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1221