čas serveru: 00:47:36

Adolf Born

Název: Veselý masožravci

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1192

Příhozy: 61

Jan Novopacký

Název: Romantická krajina

( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 87 x 59 cm

Aktuální cena: 14 900 Kč

Vyvolávací cena: 14 900 Kč

Id aukce: 1193

Jan Bauch

Název: Odysseus

Kvaš
( signováno vlevo dole, datováno 1971, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
štítek z Galerie Dílo, popis autora

Rozměr: 40 x 20 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1187

Josef Vaic

Název: Benecko

( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1194

Josef Procházka

Název: Ve stínu stromů

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 1198

Příhozy: 74

Jan Bauch

Název: Penelope

Kvaš
( signováno vpravo dole, datováno 1970, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 28 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1186

F. Kusý

Název: Jarní nálada

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav původní )

Rozměr: 60 x 87 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 1206

Název: Na řece

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1207

Ivan Exner

Název: Dlouhý spánek II.

Akryl na plátně
( signováno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 60 x 63 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1205

Choděra

Název: Před bouří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1208

Klimánek

Název: Zátiší s tulipány

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 31 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1209

Název: Stromy v zimě

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 10 x 10 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 1211

Název: Meandr říčky

Olej / sololit

Rozměr: 21 x 26 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 1212

V. Soušek

Název: Lovecké zátiší

Olej / plátno
( restaurováno, obraz v perfektním stavu )

Rozměr: 76 x 75 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1280

Název: Zátiší s květinami

Olej / lepenka

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1214

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 43 x 58 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1215

Název: Chryzantémy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 48 x 34 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1216

Název: Horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 30 x 39 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1219

L. Plachta

Název: Cesta

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1220

Název: Kostelík

Olej / sololit

Rozměr: 38 x 44 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1221