Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 39 x 53 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5808
Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 22 x 28 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 22 x 28 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5760
Dřevoryt
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 17 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5786
Olej / papír
rozměr ve výřezu: 35 x 47 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 47 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5787
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 64, stav slušný )
Rozměr: 23 x 33 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5726
Kresba / tužka / papír
rozměr ve výřezu: 11 x 13 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 11 x 13 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5792
Kresba / Tuš
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11,5 x 27 cm
rámováno pod sklem
posudek Dr. Zemina
Rozměr: 11,5 x 27 cm
Aktuální cena: 51 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5788
Příhozy: 68
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11,5 x 16,5 cm
rámováno pod sklem
ústní dobrozdání pravosti Zd. Preclík
Rozměr: 11,5 x 16,5 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5791
Příhozy: 59
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5707
Příhozy: 57
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1973-6, stav slušný )
Rozměr: 25 x 24 cm
Aktuální cena: 14 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5750
Bronzová plastika
mramorový podstavec
( signováno L M, stav slušný )
výška včetně podstavce: 19,5 cm
Rozměr: výška: 19,5 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5804
Příhozy: 65
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 57 x 94 cm
Aktuální cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5718
Příhozy: 92
Tuš / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- konzultováno se Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem
Rozměr: 17,5 x 12,5 cm
Aktuální cena: 305 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5738
Příhozy: 159
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 29 x 36 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5841
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 88, stav původní )
Rozměr: 70 x 110 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5850
Olej / karton
( signováno na zadní straně, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 40 x 36 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5882
Tisk / lepenka
Rozměr: 40 x 55 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5903
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 51 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5852
Olej / sololit
Rozměr: 13 x 10 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5912
Olej / plátno, fixováno na kartonu
Rozměr: 52 x 63 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5922