Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 47 x 61 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 1258
Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 91, stav původní )
Rozměr: 59 x 42 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1262
nejvýznamnější český představitel slavné pařížské školy
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1930, stav původní )
při konzultaci posouzeno prof. J. Zeminou a PhDr. K. Srpem
přiložena odborná expertiza PhDr. R. Michalové
Rozměr: 54 x 65 cm
Aktuální cena: 390 000 Kč
Vyvolávací cena: 89 000 Kč
Id aukce: 1197
Příhozy: 70
Olej / karton
( signováno vzadu, stav původní )
Rozměr: 17 x 20 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1268
Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1274
Olej / plátno
původ Belgie
Rozměr: 50 x 43 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1276
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, původní stav )
Rozměr: 60 x 68 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1278
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
původ Belgie
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1279
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
posoudili a pravost potvrdili PhDr. Michael Zachař a PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 72 x 83 cm
Aktuální cena: 325 000 Kč
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Id aukce: 1177
Příhozy: 58
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 14 x 17 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1291
Olej / lepenka
Rozměr: 43 x 48 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1296
Olej / lepenka
Rozměr: 37 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1303
Olej / lepenka
( vystaveno S.V.Brno, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1302
Olej / plátno
Rozměr: 17 x 24 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1305
Olej / karton
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 1308
Olej / plátno
Rozměr: 96 x 75 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1304
Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
Rozměr: 15 x 29 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1309
Olej / karton
Rozměr: 29 x 39 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1311
Olej / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1318
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1941, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
obraz uveden v soupise díla Václav Špála, pod číslem 1431, strana 126
Rozměr: 20 x 28 cm
Aktuální cena: 380 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 1184
Příhozy: 86