čas serveru: 03:43:44

Jaroslav Grus

Název: Zákruta

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 47 x 61 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1258

Petr Hložník

Název: Krasojezdec

Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 91, stav původní )

Rozměr: 59 x 42 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1262

Otakar Kubín ( Coubine )

Název: Staré stromy v Provence

nejvýznamnější český představitel slavné pařížské školy
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1930, stav původní )
při konzultaci posouzeno prof. J. Zeminou a PhDr. K. Srpem
přiložena odborná expertiza PhDr. R. Michalové

Rozměr: 54 x 65 cm

Aktuální cena: 390 000 Kč

Vyvolávací cena: 89 000 Kč

Id aukce: 1197

Příhozy: 70

Raimová

Název: Větrný den

Olej / karton
( signováno vzadu, stav původní )

Rozměr: 17 x 20 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 1268

Vecina

Název: Předjaří

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1274

C. Anno

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
původ Belgie

Rozměr: 50 x 43 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1276

Arnošt Smetana

Název: Za statkem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, původní stav )

Rozměr: 60 x 68 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1278

E. Thpunis

Název: Chalupa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
původ Belgie

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1279

Václav Radimský

Název: Podzim na řece

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
posoudili a pravost potvrdili PhDr. Michael Zachař a PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 72 x 83 cm

Aktuální cena: 325 000 Kč

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

Id aukce: 1177

Příhozy: 58

František Škrabánek

Název: Podzimní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 14 x 17 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1291

František Horký

Název: Před bouří

Olej / lepenka

Rozměr: 43 x 48 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1296

J. Kovařík

Název: Jaro

Olej / lepenka

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1303

Bohumír Sekanina

Název: Zátiší s tulipány

Olej / lepenka
( vystaveno S.V.Brno, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1302

Karel Bass

Název: V zahradě

Olej / plátno

Rozměr: 17 x 24 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1305

Rudolf Guba

Název: Lesní interier

Olej / karton

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1308

Monogramista VF

Název: Břízy

Olej / plátno

Rozměr: 96 x 75 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1304

Karel Müller

Název: Nádvoří Pražského hradu

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )

Rozměr: 15 x 29 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1309

Název: Zimní krajina

Olej / karton

Rozměr: 29 x 39 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1311

Název: Zimní krajina

Olej / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1318

Václav Špála

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1941, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
obraz uveden v soupise díla Václav Špála, pod číslem 1431, strana 126

Rozměr: 20 x 28 cm

Aktuální cena: 380 000 Kč

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

Id aukce: 1184

Příhozy: 86