čas serveru: 04:38:08

Ruda Kubíček

Název: Partie u Salaše

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 21 x 31 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1351

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )

Rozměr: 24 x 34 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1353

Ota Bubeníček

Název: Od Mladé Vožice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 1326

Název: Podzimní symfonie

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 7 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1327

Název: Oráč

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1354

K. Havlata

Název: Partie z Krkonoš

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1330

Gustav Porš

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 41, stav slušný )

Rozměr: 38 x 49 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1334

Petr Jaroš

Název: Partie pod Špičníkem - Šumava

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav slušný )
přiložen odborný posudek JUDr. et PhDr. Jaromír Stach,

Rozměr: 43 x 64 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1335

Robert Jiran

Název: Dáma v klobouku

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1333

Vojtěch Sedláček

Název: Ke Zdobnici

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav původní )
k obrazu znalecký posudek PhDr. Jiří Šmíd, znalec v oboru výtvarného umění ze dne 17. června 1990

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1336

J. Pardubský

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1340

Karel Schadt

Název: Chalupy v zimě

Olej / plátno

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1341

Daněk Sedláček

Název: O žních

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 20 x 33 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1344

Název: Vodní příkop

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1356

Viktor Rolín

Název: Koupání

Olej / překližka

Rozměr: 50 x 48 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1355

Název: Pohoří

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1357

Eliáš

Název: Podloubí

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 26 x 28 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1358

Josef Fafek Solan

Název: Teplická krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 49 x 51 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1362

Název: Listopadový den

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1363

Alois Procházka

Název: Vlčí máky

Olej / lepenka

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1365