Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 21 x 31 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1351
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )
Rozměr: 24 x 34 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1353
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 1326
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1327
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1354
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1330
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 41, stav slušný )
Rozměr: 38 x 49 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1334
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav slušný )
přiložen odborný posudek JUDr. et PhDr. Jaromír Stach,
Rozměr: 43 x 64 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1335
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 12 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1333
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav původní )
k obrazu znalecký posudek PhDr. Jiří Šmíd, znalec v oboru výtvarného umění ze dne 17. června 1990
Rozměr: 37 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1336
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1340
Olej / plátno
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1341
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 20 x 33 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1344
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1356
Olej / překližka
Rozměr: 50 x 48 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1355
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1357
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 26 x 28 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1358
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 49, stav slušný )
Rozměr: 49 x 51 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1362
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1363
Olej / lepenka
Rozměr: 38 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1365