čas serveru: 19:05:13

František Kupka

Název: Vertikály

Dřevořez
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 10,5 x 14 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 10,5 x 14 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6182

Jan Hrnčárek

Název: Tichavské kotly

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 63, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 70 x 97 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6176

Maryša Neubertová

Název: Vodní hladina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, ve slušném stavu )

Rozměr: 55 x 65 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 6239

Petr Dillinger

Název: Pradleny

Suchá jehla / lept
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 36 x 29 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 29 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6181

Název: Třesk

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6179

Název: Dezertní souprava na vajíčka pro čtyři osoby

Alpaka
( neznačeno, stav slušný )

Rozměr: výška: 25 cm, průměr: 20 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6202

Jan Znoj

Uhel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 43 x 29 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 43 x 29 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6211

Název: Míšeňské sousoší ( figura )

Porcelán
( nepoškozeno, značeno na spodní straně, stav slušný )

Rozměr: výška: 23 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6198

Název: Portrét ženy

Olej / plátno

Rozměr: 52 x 39 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6206

Jan Astler

Název: Před bouří

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 38 x 56 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 56 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6212

Karel Novák

Název: Partie od Lomnice nad Popelkou

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 95 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6203

Název: Obrazový rám

Dřevo / dřevořezba
( poškozen, vyžaduje opravy, stav původní )
vnitřní rozměr pro obraz : 92 x 62 cm

Rozměr: 92 x 62 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6187

Monogramista

Název: Sedlák a čert

Kvaš / lepenka
rozměr ve výřezu: 54 x 62 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 54 x 62 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6126

Název: Obrazový rám

Dřevo
vnitřní rozměr pro obraz : 73 x 100 cm

Rozměr: 73 x 100 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6188

Holubář

Název: Pohled na viadukt

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1958, stav slušný )

Rozměr: 29 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6208

Název: Obrazový rám

Dřevo
vnitřní rozměr pro obraz : 68 x 106 cm

Rozměr: 68 x 106 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 6189

Název: Dej šanci manželce

Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 25 x 20 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 20 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6224

Jaro Svoboda

Název: Pohled ke statku

Olej / plátno
rámováno pod sklem

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6213

Název: Obrazový rám

Dřevo
( plátkové zlato, poškozen, vyžaduje opravy, stav původní )
vnitřní rozměr pro obraz : 80 x 104 cm

Rozměr: 80 x 104 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6190

Název: Obrazový rám

Dřevo
vnitřní rozměr pro obraz : 82 x 120 cm

Rozměr: 82 x 120 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6191