Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
Rozměr: 65 x 45 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6250
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 31 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6298
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6297
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6299
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2001, stav slušný )
Rozměr: 100 x 85 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6256
Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6284
Barevná litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 67, stav původní )
Rozměr: 33 x 45 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6349
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav slušný )
Rozměr: 121 x 110 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6335
Akryl / plátno
Rozměr: 60,5 x 59 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6327
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6252
Porcelán
( značeno na spodní části, stav slušný )
- porcelánová soška
Rozměr: výška: 25cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6286
Kombinovaná technika / papír
rozměr ve výřezu: 55 x 41 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 41 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6288
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6362
Olej / lepenka
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6329
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 27 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6278
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav původní )
Rozměr: 34 x 49 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6359
Olej / plátno
Vladimír Havel 1904 - 1986
narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.
Rozměr: 55 x 66 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6258
Gobelín
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 68 x 92 cm
Aktuální cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 6308
Kov / slitina
podstavec: mramor
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: výška: 12,5 cm
Rozměr: výška: 12,5 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6263
Kresba perem / tuš
( signováno vlevo dole, datováno 42, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 12,5 cm
- pravost ověřena synem výtvarníka , katalogové číslo Ota Janeček 9992
rámováno pod sklem
- ze sbírky Rudy Klinkovského
Ota Janeček
Jeho první malířská díla byla poznamenána expresivitou typickou pro válečné období. V některých obrazech se objevuje inspirace Amedeem Modiglianim, ale od roku 1943 proniká do jeho děl i vliv kubismu. Již zde začaly krystalizovat okruhy jeho pozdější tvorby, především kresby dívčích aktů. Začíná rovněž poprvé samostatně vystavovat
Rozměr: 26 x 12,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6244