čas serveru: 01:45:30

Zdeněk Vacek

Název: Španělka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )

Rozměr: 65 x 45 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6250

Hajduček

Název: Žně v Beskydách

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 31 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6298

Jan Šrámek

Název: Praha

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6297

J. F. Černic

Název: Vesnička v zimě

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6299

Petr Kmošek

Název: Podvečer v Janově

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2001, stav slušný )

Rozměr: 100 x 85 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6256

Ladislav Pelc

Název: Pražské tajemství

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1999, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6284

Karel Oberthor

Název: Podvečer u moře

Barevná litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 67, stav původní )

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6349

František Florian

Název: Palm and Banana

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav slušný )

Rozměr: 121 x 110 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6335

Natálie Králová

Název: Kůň

Akryl / plátno

Rozměr: 60,5 x 59 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6327

Jan Jáchym

Název: Krajina s říčkou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6252

Royal Dux

Název: Cestující

Porcelán
( značeno na spodní části, stav slušný )
- porcelánová soška

Rozměr: výška: 25cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6286

Jaroslav Štika

Název: Tanečnice

Kombinovaná technika / papír
rozměr ve výřezu: 55 x 41 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 55 x 41 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6288

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6362

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6329

Název: Aviatici

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 27 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6278

Procházka

Název: Chatrč na břehu rybníka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav původní )

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6359

Vladimír Havel

Název: Borovice

Olej / plátno
Vladimír Havel 1904 - 1986
narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.

Rozměr: 55 x 66 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6258

Název: Zahradní slavnost

Gobelín
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 68 x 92 cm

Aktuální cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Id aukce: 6308

Luboš Moravec

Název: Sedící žena III.

Kov / slitina
podstavec: mramor
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: výška: 12,5 cm

Rozměr: výška: 12,5 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6263

Ota Janeček

Kresba perem / tuš
( signováno vlevo dole, datováno 42, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 12,5 cm
- pravost ověřena synem výtvarníka , katalogové číslo Ota Janeček 9992
rámováno pod sklem
- ze sbírky Rudy Klinkovského
Ota Janeček
Jeho první malířská díla byla poznamenána expresivitou typickou pro válečné období. V některých obrazech se objevuje inspirace Amedeem Modiglianim, ale od roku 1943 proniká do jeho děl i vliv kubismu. Již zde začaly krystalizovat okruhy jeho pozdější tvorby, především kresby dívčích aktů. Začíná rovněž poprvé samostatně vystavovat

Rozměr: 26 x 12,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6244