čas serveru: 07:34:55

J. Bartoš

Název: Dívka v kroji

Olej / dřevěná deska
( signováno vpravo dole, datováno 18, stav slušný )

Rozměr: 46 x 31 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6360

Cína Jelínek

Název: Roubenka pod Troskami

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 27 x 38 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6348

Název: Barokní skříň

Barokní rozkládací dubová skříň
( stav slušný )
materiál: masivní dub zdobený páskovou inkrustací
- původní kované panty
- zámek a kování není původní - restaurováno

Rozměr: výška: 197 cm, šířka: 154 cm, hloubka: 60 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6305

Josef Směšný (Barnet)

Název: Z Hořovic

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- na zadní straně autorský štítek

Rozměr: 33 x 43 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6363

Josef Písecký

Název: Lopud

Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 71 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6320

Příhozy: 87

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 25 x 345 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6241

Název: Nalomený strom

( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 17 x 24 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6243

Stanislav Ulman

Název: Pískovna

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 24 x 29 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6344

Karel Chaba

Název: PF85

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav původní )
rozměr ve výřezu : 14 x 9 cm

Rozměr: 14 x 9 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6339

Natálie Králová

Název: Orlí síla

Tempera / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6326

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6354

Jan Křováček

Název: Zátiší s ovocem a sklenicí vína

Olej / plátno

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6346

Název: Zámecké zrcadlo

Dřevo / Alabastrový rám
( fazetové sklo, stav slušný )

Rozměr: výška: 140 cm, šířka: 102 cm, hloubka: 18 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 6331

Název: Tvář

Tisk na plátně
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 24,5 x 19 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6273

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 29 x 40 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 6248

Název: V polích

Akvarel / lepenka

Rozměr: 20 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 6249

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Plachetnice

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Id aukce: 6271

Miroslav Mužík

Název: Lovosice, přístav

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6275

Vojtěch Hynek Popelka

Název: Koně

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6294

Procházka

Název: Chatrč na břehu rybníka II.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav původní )

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6361