Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6303
( signováno vpravo dole, stav původní )
- volný list
- číslováno: 16/100
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6316
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav slušný )
Karel Martinec
Narozen 27. 9. 1945 v Rychnově nad Kněžnou.
Vystudoval Střední průmyslovou školu strojní v Dobrušce a pracoval jako technik ve vambereckých železárnách. V září roku 1979 byl jedním ze zakládajících členů výtvarné skupiny GAMA (grafici a malíři amatéři). Karel Martinec vystavoval v rámci skupiny GAMA i samostatně na mnoha místech v republice. Svými pracemi je zastoupen v soukromých sbírkách v Německu, Kanadě nebo Anglii. Věnuje se především grafice, plastice, malbě a sběratelství výtvarného umění.
Rozměr: 71 x 47 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6254
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 67 x 102 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 6247
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- číslováno: 88/200
rozměr ve výřezu : 31 x 20 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 31 x 20 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6334
Kov / slitina
podstavec: mramor
( signováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: výška: 10 cm
Rozměr: výška: 10 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6264
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, stav slušný )
Rozměr: 28 x 32 cm
Aktuální cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 6290
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6310
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2016, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 53 x 40 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6251
Olej / plátno
( signováno M. Berber, původní autorský rám se zlacením (místy setřeno), stav slušný )
rozměr ve výřezu cca 30 x 40 cm
rozměr 58 x 68 cm
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Id aukce: 6260
Olej / lepenka
Rozměr: 33 x 45 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6268
Příhozy: 50
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1989, stav slušný )
Rozměr: 43 x 58 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6281
Zinkografie / akvarel
( signováno/monogramováno vpravo dole v tisku )
rozměr ve výřezu: 20 x 13 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 13 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6314
Porcelán / mosaz
( stav slušný )
Rozměr: výška: 52 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6333
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
Rozměr: 24 x 30 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6355
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 23, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.
Rozměr: 100 x 100 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6365
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6279
Pastel
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 48 x 63 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6324
Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 25 x 34 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6323
Olej / plátno
Rozměr: 52 x 35 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6257