čas serveru: 05:05:50

Název: Malá Strana

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 47 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6279

Miloslav Hégr

Název: Orlické hory

Pastel
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 48 x 63 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6324

Karel Langer

Název: Příboj

Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6323

Julie Špačková

Název: Dívka držící si břicho

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 52 x 35 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6257

Název: Zima na řece

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 56 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6315

Ladislav Pelc

Název: Konec pobřeží

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )

Rozměr: 48 x 67 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6285

Aleš Veselý

Název: V zahradě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1947, stav slušný )
- z hradeckých studií

Rozměr: 28 x 20 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 6291

František Florian

Název: Leaves in Black

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav slušný )

Rozměr: 120 x 120 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6336

Josef Hlinomaz

Název: Prc Hrc

Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole Hlinomaz 77, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 22 x 30 cm

Aktuální cena: 58 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6312

Jan Slavíček

Název: Zátiší s pomerančem a sklenicí

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6272

Příhozy: 57

Jiří Peca

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2017, stav slušný )

Rozměr: 90 x 130 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 6255

Salvador Dalí

Název: Tvář

Bronz
(signováno vrypem Salvador Dali, stav slušný )
- novodobý odlitek
- celková výška: 42 cm
- váha: 7 kg
Salvador Dalí
1904 - 1989
španělský malíř a sochař

Rozměr: výška: 42 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6287

Antonín Waldhauser

Název: Zimní procházka

Olej / plátno / na dřevěné desce
( signováno monogramem vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 18 x 20 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6292

Viktorie Chaloupková

Název: Helena Suková

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 87, stav slušný )

Rozměr: 100 x 85 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6311

Název: Na břehu rybníka

Olej / překližka

Rozměr: 15,5 x 23,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6330

Jiří Trnka

Název: Máma pere

Litografie
rozměr ve výřezu: 14 x 13 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 14 x 13 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6313

Název: Kavárna U tří stupňů - Uhelný trh, Praha 1

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6328

Příhozy: 54

Jana Moravcová

Název: Zvonkohra

Bronzová plastika
mramorový podstavec
( nesignováno , stav slušný )
výška včetně podstavce: 49 cm
váha: 8,5 kg

Rozměr: výška: 49 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6265

Luděk Marold

Název: Tančící cikánka

Lavírovaná kresba
přiložen odborný posudek Dr. Ivana Havelky

Rozměr: 25,1 x 23,7 cm

Aktuální cena: 51 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 6343

Příhozy: 63

Josef Jelínek

Název: Dívka s knihou

Olej / lepenka

Rozměr: 54 x 35 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 6306