Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1369
Olej / lepenka
Rozměr: 45 x 39 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1367
Příhozy: 51
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1368
( signováno vpravo dole, datováno 1976, stav slušný )
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1492
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1924, stav slušný )
Rozměr: 51 x 58 cm
Aktuální cena: 6 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1370
Olej / lepenka
Rozměr: 22 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1373
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1374
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 28 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1376
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 27 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1377
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 39 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1381
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1382
Olej / plátno
Rozměr: 47 x 60 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1322
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1379
Olej / lepenka
Rozměr: 26 x 33 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1383
Olej / lepenka
( signováno vlevo nahoře, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 22 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1384
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1387
Olej / sololit
Rozměr: 29 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1390
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1391
Olej / plátno
Rozměr: 31 x 25 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1393
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1395