čas serveru: 02:44:55

Ladislav Pelc

Název: Tajemství krásy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )

Rozměr: 64 x 64 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6347

Josef Písecký

Název: Dubrovník

Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6321

Příhozy: 96

Ludvík Kuba

Název: Benešov - Karlov

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1940, stav slušný )
- dílo uvedeno v monografii z roku 1946, na straně 153, číslo 39

Rozměr: 48 x 67 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 6307

Příhozy: 41

V. Paukner

Název: Za humny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6356

František Zavřel

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
František Zavřel
Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.
- studie malby u J. Přibíka v Brně a na soukromé škole Vl. Sychry v Praze

Rozměr: 32 x 44 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6357