Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 64 x 64 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6347
Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6321
Příhozy: 96
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1940, stav slušný )
- dílo uvedeno v monografii z roku 1946, na straně 153, číslo 39
Rozměr: 48 x 67 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 6307
Příhozy: 41
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6356
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
František Zavřel
Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.
- studie malby u J. Přibíka v Brně a na soukromé škole Vl. Sychry v Praze
Rozměr: 32 x 44 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6357