čas serveru: 09:23:14

Vladimír Jandejsek

Název: Variace

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1977, stav slušný )

Rozměr: 45 x 45 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6398

Václav Jansa

Název: Souběh ulic Karlovy a Seminářské

Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 36 x 20 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 20 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6386

Ondřej Vaněk

Název: Lastura

Tisk na plátno
( označeno autorským razítkem, stav slušný )
Záruční list - Certificate of warranty

Rozměr: 45 x 90 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6430

Vladimír Jandejsek

Název: Svícen a váza

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 35 x 55 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6399

Autor neurčen - Prof. Petr

Název: Orlík

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 1943, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 37 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6443

K. P. Kriesl

Název: Alej

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1974, stav slušný )

Rozměr: 80 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6429

Název: První milenka Salvadora Dalí

( signováno vpravo dole, datováno 2014, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6453

Jiří Šuhájek

Název: Kompozice

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno 2000, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 40 x 57 cm
- rámováno pod sklem
Jiří Šuhájek

Rozměr: 40 x 57 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6426

Název: Člověk, divadlo a čas

Plastika / překližka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 150 x 60 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6412

Název: Veselice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 18,5 x 24 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6428

Svatoslav Böhm

Název: Dřevěný reliéf

Dřevo
( nesignováno, datováno 1970, stav původní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6414

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska III.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6449

Název: Oboustranná kompozice

Olej / plátno

Rozměr: 146 x 92 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6416

Název: Před bouří

Akryl / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6455

Josef Mánes

Název: Portrét dívky

Litografie
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
- rozměr ve výřezu: 57 x 47 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 57 x 47 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6457

František Emler

Název: Národní divadlo

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 13 cm
- rámováno pod sklem
- číslováno: 49/50

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6373

Václav Jansa

Název: Pražské motivy V.

Dobový tisk
- rozměr ve výřezu: 36 x 24 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6388

Jaroslav Veris

Název: Akt ženy

Pastel

Rozměr: 57 x 43 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6458

Název: Petrolejová lampa III.

Porcelán / mosaz
( stav slušný )

Rozměr: výška: 47 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6409

Fr. Čermák

Název: Na Starém bělidle ( Ratibořice)

Tempera / lepenka
- rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6459