čas serveru: 07:25:14

Název: Špatný začátek dne

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6403

Jaroslav Grus

Název: Ženské postavy

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 45 x 29 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 45 x 29 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6425

Daněk Sedláček

Název: Lesní interiér

Olej / lepenka

Rozměr: 43 x 51 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6434

Ludmila Kazdová

Název: V zahradě

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 39 x 50 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 39 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6378

Josef Svoboda

Název: Podzimní tóny na hladině

Olej / plátno

Rozměr: 89 x 89 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6436

Příhozy: 58

Název: Mokřady

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 34 x 32 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6419

Název: Trosky

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6442

Karda

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 59 x 32 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6462

Josef Drha

Název: Žena s chlapcem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 20 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6466

Karel Havlata

Název: Za soumraku na vsi

Olej / lepenka

Rozměr: 33 x 40 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6418

Alexander Jakeš

Název: Sbohem

Litografie
( signováno a datováno vpravo dole, stav slušný )
- rozměr ve výřezu: 50 x 68 cm
- rozměr včetně rámu: 90 x 112 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6390

František Emler

Název: Pohled ke Karlovu mostu II.

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9,5 x 13,5 cm
- rámováno pod sklem
- číslováno: 93/100

Rozměr: 9,5 x 13,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6375

Jiří Peca

Název: Vltava

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2010, stav slušný )

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6465

Vladimír Jandejsek

Název: Strojek alla Gross

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 46 x 34 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6400

Julius Lauterbach

Název: Mořský příboj

Olej / lepenka

Rozměr: 49 x 69 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6441

Karel Hodr

Název: Kuřácké zátiší

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 22 x 33 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6468

K. Fišera

Název: Luční kvítí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav slušný )

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6471

Gustav Macoun

Název: Podmračný den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 49 x 68 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6423

Název: Pohled k vesnici

Olej / lepenka

Rozměr: 16 x 51 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6475

Rumen Sazdov

Název: Můj miláček

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 07, stav slušný )
- přiložen certifikát
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 40 x 80 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 6473