čas serveru: 07:29:55

Rejdlík

Název: Pohled do krajiny

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6469

Václav Kozák

Název: Karlův most

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 38 x 58 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6440

E. Spáčil

Název: Stařec

Olej / překližka

Rozměr: 27 x 20 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6474

Josef Čoban

Název: Podloubí

( signováno vlevo dole, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 20,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6477

Název: Chalupa

Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 28, stav původní )

Rozměr: 27 x 36 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6470

Miloš Englberth

Název: Uvnitř lesa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6460

Jan Javorský

Název: Čertovka

Linoryt
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 16 x 8,5 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 8,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6383

Aleš Kublák

Název: Vodní slůj

Olej / Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 19, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6368

Název: Cesta u lesa

Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6379

Václav Jansa

Název: Staroměstské náměstí - Melantrichova ul.

Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 24 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 33 x 24 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6385

Alex Adolf Jelínek

Název: Rozhovor

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 20 x 16,5 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 16,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6392

Svatopluk Janke

Název: Městský motiv II.

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )
- volný list
- číslováno 97/300

Rozměr: 26 x 37 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6396

Karda

Název: Zátiší

Olej / sololit

Rozměr: 36 x 60 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6464

František Emler

Název: Staroměstské náměstí

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
- drobné oděrky na rámu
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 17,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6372

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší se svícnem

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 33 x 43 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6401

Bohumil Pospíšil

Název: Jezero na horách

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6391

T. J. Blažek

Název: Portrét

Kresba / papír
- volný list

Rozměr: 38 x 25 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6397

Název: Praha

Malovaná plastika
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 19 x 42 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6452

Andy Warhol

Název: Motýl

( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, stav slušný )
- slepotiskové razítko vydavatele díla
- číslováno 96/100

Rozměr: 36 x 36 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6407

Mikoláš Aleš

Název: Chodský motiv II.

Tisk / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1899, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 18 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 33 x 18 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 6447