Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6469
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 38 x 58 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6440
Olej / překližka
Rozměr: 27 x 20 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6474
( signováno vlevo dole, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 20,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6477
Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 28, stav původní )
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6470
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6460
Linoryt
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 16 x 8,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 16 x 8,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6383
Olej / Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 19, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6368
Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6379
Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 24 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 33 x 24 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6385
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 20 x 16,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 16,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6392
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )
- volný list
- číslováno 97/300
Rozměr: 26 x 37 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6396
Olej / sololit
Rozměr: 36 x 60 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6464
Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
- drobné oděrky na rámu
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 17,5 x 12,5 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6372
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6401
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6391
Kresba / papír
- volný list
Rozměr: 38 x 25 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6397
Malovaná plastika
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 19 x 42 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6452
( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, stav slušný )
- slepotiskové razítko vydavatele díla
- číslováno 96/100
Rozměr: 36 x 36 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6407
Tisk / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1899, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 18 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 33 x 18 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 6447