čas serveru: 05:29:30

Ondřej Vaněk

Název: Trilobit

Tisk na plátno
( označeno autorským razítkem, stav slušný )
Záruční list - Certificate of warranty

Rozměr: 45 x 90 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6431

Kudela

Název: Trempové

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 39 x 33 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6487

Václav Jansa

Název: Týnská ulice

Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 32 x 23 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 23 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6387

Název: Postavy

Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17 x 15 cm
číslováno 17/50

Rozměr: 17 x 15 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6488

Pavel Švácha

Název: Zámek Karlova Koruna / Chlumec nad Cidlinou

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 2024, volný list, ruční papír, stav slušný )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6408

Jaroslav Veris (Zamazal)

Název: Žena v šatech

Olej / plátno
( nesignováno, nerámováno, stav původní )
přípis na zadní straně

Rozměr: 100 x 60 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6444

Alberto Giacometti

Název: Benátčanka

Patinovaný bronz / plastika
novodobý odlitek
Alberto Giacometti
švýcarský sochař, malíř a grafik
Od roku 1922 žil a tvořil převážně v Paříži

Rozměr: celková výška: 49 cm, výška podstavce: 4 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6433

Název: Kráska z Malagy

( signováno vlevo dole, datováno 2014, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6454

Jaroslav Jan Králík

Název: Kompozice

Barevná litografie / autorský tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1964, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 77 x 58 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 77 x 58 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6427

Miroslav Adámek

Název: Trny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1994, přípis autora na zadní straně, stav slušný )
Miroslav Adámek
* 25.02.1957 Vsetín – † 22.01.2002 Vsetín
grafik
Miroslav Adámek se narodil ve Vsetíně. V letech 1976-80 studoval uměleckoprůmyslovou školu (grafický obor) v Uherském Hradišti u profesora Nikla, v letech 1980-86 absolvoval Akademii výtvarných umění v Praze u profesora K. Součka a R. Koláře. Už v době studií se prosazoval jako zajímavý a originální malíř, v jehož vidění byla obsažena zkušenost každodenního života na valašském venkově, neobyčejný cit pro krajinu. Byl vstřícný a otevřený, jeho život i tvorba byly pevně srostlé s rodným Valašskem.

Rozměr: 86 x 100 cm

Aktuální cena: 9 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6413

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Maska IV.

Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 55 x 38 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6450

Název: Muž s korunou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 80 x 95 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6415

Chabert

Název: Trenčín

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1936, stav slušný )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6439

Karda

Název: Žluté květy

Olej / lepenka

Rozměr: 58 x 33 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6463

Václav Hrbek

Název: Od Liščína

Barevná tuš / papír
- rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 68 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6380

Název: Dole v rudém

Akryl / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6456

Daněk Sedláček

Název: Jarní den

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6435

Příhozy: 56

František Klimeš

Název: Pauza na dýmku

Olej / plátno
- obraz na několika místech poškozen ( popraskaná barva )

Rozměr: 115 x 78 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6448

František Emler

Název: Pohled na Pražský hrad

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 17,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6374

Gustav Porš

Název: Sedmihorky - stromořadí

rozměr ve výřezu: 21 x 31 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 31 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6393