čas serveru: 05:37:35

Název: Tučňáci v Praze

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6404

Název: Petrolejová lampa IV.

Porcelán / mosaz
( stav slušný - lehké poškození )

Rozměr: výška: 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6410

Josef Drha

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 24 x 29 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6467

Nikolaj Bakulin

Název: Děvčátko

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1931, na zadní straně autorský přípis, stav původní )

Rozměr: 120 x 65 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6424

Jaroslav Šetelík

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- oděrky na rámu

Rozměr: 65 x 75 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 6422

Příhozy: 55

Josef Křídlo

Název: V zahradě

Olej / lepenka

Rozměr: 59 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6420

Stanislav Feikl

Název: Soumrak nad Prahou

Olej / plátno

Rozměr: 66 x 90 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6432

Jaromír Podolský

Název: Slunečnice

Olej / lepenka
- rozměr ve výřezu: 25 x 17 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 17 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6479

Rudolf Linhart

Název: Za cihelnou / Chrudim / Od západu

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1933, stav slušný )
- na zadní straně studie

Rozměr: 17 x 24 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6485

Josef M. Černovický

Název: Třeboň

Olej / plátno
- oděrky na rámu

Rozměr: 65 x 85 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6421

Bohumil Samuel Kečíř

Název: Zátiší III.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 73 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6451

František Emler

Název: Pohled ke Karlovu mostu I.

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9,5 x 13,5 cm
- rámováno pod sklem
- číslováno: 78/100

Rozměr: 9,5 x 13,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6376

Julius Lauterbach

Název: Zamračené nebe

Olej / překližka

Rozměr: 24 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 6438

Akvarel / lepenka

Rozměr: 79 x 134 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6484

Název: Portrét

rozměr ve výřezu: 15 x 11 cm

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6486

Karel Schadt

Název: Slunce v lese

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní dobový rám, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 6417

René Brožkovec

Název: Love´s a loaded gun

Olej / dřevotříska
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav původní )

Rozměr: 100 x 180 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6483

Vladimír Jandejsek

Název: Pláž

Olej / lepenka
- rámováno pod sklem

Rozměr: 45 x 45 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6402

Rumen Sazdov

Název: Léto s tebou

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 08, stav slušný )
- přiložen certifikát
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 6472

Václav Beránek

Název: Jezdci

Olej / sololit

Rozměr: 24 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6482