čas serveru: 03:20:10

Stanislav Lolek

Název: Letní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 21 x 32 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6437

Název: Maminko, tatínku, zamiloval jsem se !

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6405

Název: Městský motiv ( Praha, Vinohrady - Náměstí míru )

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 26 x 37 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6481

Josef Čoban

Název: Ulice

( signováno vpravo uprostřed, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 20,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6478

Josef Drha

Název: Ovoce

Olej / lepenka

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6476

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dívka s šípkovou růží

Zinkografie
( signováno vlevo dole, datováno, ocelový rám, stav perfektní )
- rozměr ve výřezu: 16 x 10 cm

Rozměr: 16 x 10 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6480

Josef Zeithammel

Název: Židovská synagoga

Olej / sololit

Rozměr: 76 x 61 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6494

Břetislav Benda

Název: Stojící dívka

Bronz / bronzová plastika
( signováno, stav slušný )
podstavec: mramor
výška včetně podstavce: výška: 50 cm

Rozměr: výška: 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6535