Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 21 x 32 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6437
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6405
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 26 x 37 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6481
( signováno vpravo uprostřed, datováno 84, stav slušný )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 20,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6478
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 30 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6476
Zinkografie
( signováno vlevo dole, datováno, ocelový rám, stav perfektní )
- rozměr ve výřezu: 16 x 10 cm
Rozměr: 16 x 10 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6480
Olej / sololit
Rozměr: 76 x 61 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6494
Bronz / bronzová plastika
( signováno, stav slušný )
podstavec: mramor
výška včetně podstavce: výška: 50 cm
Rozměr: výška: 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6535