čas serveru: 15:38:14

Robert Jiran

Název: Zasněná

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6540

Název: Rybářská chata

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1906, stav původní )

Rozměr: 61 x 91 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6507

Viktor Rolín

Název: Sluneční paprsky

Olej / překližka

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6541

Jan Pevný

Název: Abstrakce

Olej / deska
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 99 x 69 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 6508

Luboš Moravec

Název: Žena ( velká )

Bronz / bronzová plastika
( signováno, stav slušný )
podstavec: mramor
výška včetně podstavce: výška: 52 cm

Rozměr: výška: 52 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6534

Josef Bíno

Název: Podzimní nálada

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 72 x 96 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6509

Antonín Kroča

Název: Vegetace II.

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 14, stav slušný )
- nerámováno

Rozměr: 61 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6531

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6545

Příhozy: 47

Alois Zapletal

Název: Podzim u Buchlova

Olej / plátno
( signováno monogramem vlevo dole, datováno 1940, stav původní )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 75 x 100 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6510

J. Holub

Název: Prosluněný les

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 99 x 148 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6542

Příhozy: 25

M. Vincent

Název: Dívka v modrém

Olej / plátno

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 6511

František Florian

Název: Ghana dance

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav slušný )

Rozměr: 110 x 107 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6518

Břetislav Benda

Název: Dívka

Terakota / plastika
( signováno, stav původní )

Rozměr: výška: 28 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6548

Vladimír Jandejsek

Název: Kaktusy

Olej / sololit
( signováno vpravo nahoře, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 39 x 19 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6527

František Ladislav Soukup

Název: Vlčí máky na polní cestě

Olej / lepenka

Rozměr: 52 x 61 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6537

Příhozy: 59

Název: Před chalupou

Olej / lepenka
- ranné autorovo dílo ve stylu Aloise Kalvody

Rozměr: 32 x 28 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6543

Karel Karas

Název: Ohře u Karlových Varů

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 6513

Název: Abstrakce

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 1964, stav původní )
- obraz poškozen

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6514

Břetislav Benda

Název: Stojící dívka

Bronz / bronzová plastika
( signováno, stav slušný )
podstavec: mramor
výška včetně podstavce: výška: 50 cm

Rozměr: výška: 50 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6536

Příhozy: 55

Ladislav Pelc

Název: Santa Maria

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6529