čas serveru: 13:27:26

František Kaván

Název: Kaplička

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 6515

Bohumír Dvorský

Název: U přívozu

Akvarel / papír
( signováno na zadní straně, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6516

Alberto Giacometti

Název: Benátčanka

Patinovaný bronz
( podstavec mramor, značeno na plintě, stav perfektní včetně podstavce )
novodobý odlitek
Alberto Giacometti
švýcarský sochař, malíř a grafik
Giacometti je jedním z nejvýznamnějších sochařů 20. století. Jeho tvorba je ovlivněna kubismem, surrealismem a filozofickými otázkami kolem stavu humaine, stejně jako existencialismem a fenomenologií. Kolem roku 1935 se vzdal své surrealistické tvorby, aby se mohl věnovat "kompozicím s figurami". Mezi lety 1938 a 1944 byly postavy maximálně sedm centimetrů vysoké. Měly odrážet vzdálenost, ve které model viděl.
Od roku 1922 žil a tvořil převážně v Paříži

Rozměr: výška plastiky 111 cm, výška podstavce 15,5 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 6532

Alois Kirnig

Název: Rybář

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1892, bohatě zdobený dobový rám, na zadní straně přípis autora, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
- vzhledem k nízkému rozlišení přiložených fotografií doporučujeme osobní prohlídku

Rozměr: 42,5 x 68 cm

Aktuální cena: 155 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 6538

Příhozy: 82