Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 70 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6585
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 6600
Příhozy: 51
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 41 x 29 cm
Rozměr: 41 x 29 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6601
Olej / lepenka
Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem a PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 394 000 Kč
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Id aukce: 6605
Příhozy: 63