čas serveru: 07:42:59

J. Panuška

Název: Za humny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1423

Jaroslav Mandl

Název: Třetí dimenze

Vyřezávaný reliéf

Rozměr: 85 x 66,5 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1425

Josef Holub

Název: Vltavský břeh

Olej / karton
( signováno vlevo dole, datováno 47, stav slušný )

Rozměr: 24 x 33 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1346

Josef Bíno

Název: Mrazivý den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 39 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1424

František Kostínek

Název: Pohled na Šumavu od Radhostice

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 79, stav slušný )

Rozměr: 13 x 32 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1426

Jan Orlík

Název: Zátiší s tulipány

( signováno vpravo dole, datováno 62, stav slušný )

Rozměr: 62 x 47 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1433

Růžena Charlotta Urbanová

Název: Francouzská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 38 x 46 cm

Aktuální cena: 9 400 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč

Id aukce: 1434

Josef Čapek

Název: Sněhulák

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1438

Josef Čapek

Název: Na kládě

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 18 x 27 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1439

Josef Čapek

Název: Ve vodě

Ofsetový tisk
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1440

Josef Čapek

Název: Na ledě

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 23 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1441

Josef Čapek

Název: U naší chalupy

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1442

Josef Čapek

Název: Letadlo

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1444

Josef Čapek

Název: Rybníček

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1445

Josef Čapek

Název: Lítej, míčku

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1446

Josef Čapek

Název: Na cestičce

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 23 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1447

Josef Čapek

Název: Listí padá

Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1932, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1448

Josef Čapek

Název: Už běžím

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1931, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1449

Josef Čapek

Název: Hrajeme kuličky

Ofsetový tisk
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 27 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1450

Josef Čapek

Název: Jablíčko

Ofsetový tisk
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 27 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1451