Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7310
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 36 x 51 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7311
Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 7352
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav slušný / rám místy otluky )
- na zadní straně autorský štítek
Rozměr: 53 x 73 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 7363
Dřevoryt / papír
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 23 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 7412
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7312
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 7353
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7305
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorský certifikát
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy
Rozměr: 90 x 100 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 7419
Olej / lepenka
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7313
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7315
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 7369
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 43 x 58 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7314
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 80 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 7342
Olej / plátno
- kolem roku 1920
( signováno monogramem B ( signatura pod rámem ), stav původní )
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Hugo Boettinger
(30. dubna 1880, Plzeň – 9. prosince 1934, Praha)
- český malíř, grafik, karikaturista, loutkář a ilustrátor
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 7332
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7316
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 75 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7317
Olej / lepenka
- kolem roku 1920
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Id aukce: 7329
Olej / sololit
Rozměr: 30 x 85 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7318
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 20 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 7302