čas serveru: 02:33:25

Název: Zátiší s kyticí a ovocem

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7310

Název: Březový háj

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 36 x 51 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7311

Název: Sonáta pro Dalího

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7352

Alois Fišárek

Název: Švamberské samoty

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav slušný / rám místy otluky )
- na zadní straně autorský štítek

Rozměr: 53 x 73 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 7363

Toyohara Kunichika

Název: Favoritky u dvora

Dřevoryt / papír
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 23 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 7412

Název: Kytice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7312

Název: Ledňáček

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2025, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7353

Hollar

Název: Zátiší s ovocem a konvicí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7305

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: The Palms Trees At The Nuda Beach

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorský certifikát
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 90 x 100 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7419

Olej / lepenka

Rozměr: 32 x 42 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7313

Otto Zahradník

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7315

Oto Grumlík

Název: Horská krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 7369

Název: Cesta v podhůří

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 43 x 58 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7314

Josef Svoboda

Název: Před bouří

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 80 cm

Aktuální cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7342

Hugo Boettinger

Název: V parku

Olej / plátno
- kolem roku 1920
( signováno monogramem B ( signatura pod rámem ), stav původní )
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Hugo Boettinger
(30. dubna 1880, Plzeň – 9. prosince 1934, Praha)
- český malíř, grafik, karikaturista, loutkář a ilustrátor

Rozměr: 32 x 42 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 7332

Otto Zahradník

Název: Jarní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7316

Uher

Název: Houbaři

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 75 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7317

Josef Ullmann

Název: Jarní krajina

Olej / lepenka
- kolem roku 1920
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 14 000 Kč

Id aukce: 7329

J. Sládek

Název: Jezero

Olej / sololit

Rozměr: 30 x 85 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7318

Adolf Hajduček

Název: Zima v Beskydech

Olej / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 20 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 7302