čas serveru: 01:08:31

Papež

Název: Zrcadlení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7319

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 31 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7321

Prof. Schulz

Název: Horská krajina

Olej / překližka
( signováno na zadní straně, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 12 x 17 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7376

Otakar Kubín ( Coubine )

Název: Kozlík

Olej / lepenka
- ranná akademická malba kolem 1902-3
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 30 cm
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 22 x 30 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 7328

Rumen Sazdov

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav perfektní )
- přiložen certifikát - certifikát k dispozici
- dílo získáno přímo od autora
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 7374

Karel Karas

Název: Lekníny

Olej / lepenka

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 14 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7349

Martin Benka

Název: Letní louky

Olej / lepenka
- přiložen posudek PhDr. L´ubomír Podušel, CSc.

Rozměr: 25 x 25 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 7387

Vladimír Jandejsek

Název: Kosmické motivy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 35 x 23 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 7383

Název: V Badové

Olej / lepenka
( přípis na zadní straně, datováno 1958, stav slušný )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7323

Medek. Sura.

Název: Břízy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 63 x 47 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7324

Název: Lesní cesta

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na rámu drobné otluky, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 7378

Šarouk

Název: Plody moře

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )

Rozměr: 31 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7325

Josef Procházka

Název: Rákosí

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 7345

Daněk Sedláček

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7382

Název: Kytice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7326

Schunga

Název: Erotický motiv

Dřevoryt
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 20 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 7413

Barbora Barešová

Název: I ♡ Life

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1918, stav slušný )

Rozměr: 60 x 90 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7420

Ferdinand Tásler

Název: Rozkvetlý strom

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 7335

Vladimír Komárek

Název: Zvěstování

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 7394

Příhozy: 101

Oldřich Blažíček

Název: Z okolí Kraskova

Olej / lepenka
- odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Rozměr: 69,5 x 73 cm

Aktuální cena: 210 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 7381

Příhozy: 91