Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7319
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 31 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7321
Olej / překližka
( signováno na zadní straně, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 12 x 17 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 7376
Olej / lepenka
- ranná akademická malba kolem 1902-3
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 30 cm
- konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 22 x 30 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 7328
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav perfektní )
- přiložen certifikát - certifikát k dispozici
- dílo získáno přímo od autora
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 7374
Olej / lepenka
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 7349
Olej / lepenka
- přiložen posudek PhDr. L´ubomír Podušel, CSc.
Rozměr: 25 x 25 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 7387
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )
Rozměr: 35 x 23 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 7383
Olej / lepenka
( přípis na zadní straně, datováno 1958, stav slušný )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7323
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 63 x 47 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7324
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na rámu drobné otluky, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 7378
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )
Rozměr: 31 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7325
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 7345
Olej / sololit
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 7382
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 7326
Dřevoryt
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 20 x 24 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 7413
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1918, stav slušný )
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 7420
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 7335
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 105 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 7394
Příhozy: 101
Olej / lepenka
- odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 69,5 x 73 cm
Aktuální cena: 210 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 7381
Příhozy: 91