čas serveru: 09:39:03

Jan Zrzavý

Název: Námořník

Ofset
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 18 x 13 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1452

Oberthor

Název: Jezdci

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 75, stav původní )

Rozměr: 7,5 x 18,5 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1453

Petr Jaroš

Název: Jaro v sadu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě dekorativní rám, na rubu uvedeno Prag 1917, inv. no. 148/092, stav slušný )
malíř krajinář, žák H. Ullíka v Praze a J. Kautského ve Vídni, poté studoval v Mnichově a Drážďanech.

Rozměr: 72 x 96 cm

Aktuální cena: 70 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 1324

Příhozy: 59

Pravoslav Kotík

Název: Figura ve městě

Kvaš
( signováno dole uprostřed, datováno 1959, stav perfektní )

Rozměr: 31 x 23 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1435

Toyen - Marie Čermínová

Název: V poušti

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav perfektní )
z protiválečného cyklu Střelnice
rám pasparta sklo

Rozměr: 39,5 x 27,5 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1436

Viktor Seifert

Název: Pozdní léto

Olej / lepenka

Rozměr: 41 x 52 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1459

Název: Pohled na Sněžku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 43 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1460

Název: Pohled na hrad

Olej / překližka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 16 x 21 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1461

M. F. Janowitzky

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1873, stav slušný )
rozměr včetně rámu : 114 x 166 cm

Rozměr: 79 x 132 cm

Aktuální cena: 74 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 1464

Příhozy: 41

O. Knotek

Název: Horská řeka

Olej / plátno

Rozměr: 71 x 95,5 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1469

Horák

Název: Horská krajina

Olej / karton

Rozměr: 49 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1471

Josef Krejsa

Název: Zátiší

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 91 x 120 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1468

Příhozy: 64

K. J. Sigmund

Název: Zahrada v květu

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 57 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1466

Příhozy: 69

Alois Kalvoda

Název: Ve strži

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1408

Název: Erotika

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )

Rozměr: 89 x 116 cm

Aktuální cena: 11 900 Kč

Vyvolávací cena: 9 900 Kč

Id aukce: 1476

Václav Špála

Název: Jablka a hrušky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 45, obraz je uveden v soupisu díla Václav Špála na str. 148 pod číslem 1754, stav perfektní )
k obrazu je přiložen písemný posudek PhDr. Jaromír Zemina

Rozměr: 15,5 x 32 cm

Aktuální cena: 310 100 Kč

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

Id aukce: 1406

Příhozy: 84

Název: Veselice

Olej / sololit
( původní stav )
kolem roku 1940

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1484

Název: Alej

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 45 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1485

Švehla

Název: Moře

Olej / plátno /lepenka
( signováno vpravo dole, zaskleno, stav původní )

Rozměr: 61 x 76 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 1486

Ferdinand Lepie

Název: Neapol

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1861, stav slušný )

Rozměr: 74 x 101 cm

Aktuální cena: 54 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 1465