Ofset
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 18 x 13 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1452
Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 75, stav původní )
Rozměr: 7,5 x 18,5 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1453
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě dekorativní rám, na rubu uvedeno Prag 1917, inv. no. 148/092, stav slušný )
malíř krajinář, žák H. Ullíka v Praze a J. Kautského ve Vídni, poté studoval v Mnichově a Drážďanech.
Rozměr: 72 x 96 cm
Aktuální cena: 70 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 1324
Příhozy: 59
Kvaš
( signováno dole uprostřed, datováno 1959, stav perfektní )
Rozměr: 31 x 23 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1435
Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav perfektní )
z protiválečného cyklu Střelnice
rám pasparta sklo
Rozměr: 39,5 x 27,5 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1436
Olej / lepenka
Rozměr: 41 x 52 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1459
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 43 x 60 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1460
Olej / překližka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 16 x 21 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1461
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1873, stav slušný )
rozměr včetně rámu : 114 x 166 cm
Rozměr: 79 x 132 cm
Aktuální cena: 74 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 1464
Příhozy: 41
Olej / plátno
Rozměr: 71 x 95,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1469
Olej / karton
Rozměr: 49 x 60 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1471
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 91 x 120 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 1468
Příhozy: 64
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 57 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1466
Příhozy: 69
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1408
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )
Rozměr: 89 x 116 cm
Aktuální cena: 11 900 Kč
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Id aukce: 1476
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 45, obraz je uveden v soupisu díla Václav Špála na str. 148 pod číslem 1754, stav perfektní )
k obrazu je přiložen písemný posudek PhDr. Jaromír Zemina
Rozměr: 15,5 x 32 cm
Aktuální cena: 310 100 Kč
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Id aukce: 1406
Příhozy: 84
Olej / sololit
( původní stav )
kolem roku 1940
Rozměr: 40 x 55 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1484
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 45 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1485
Olej / plátno /lepenka
( signováno vpravo dole, zaskleno, stav původní )
Rozměr: 61 x 76 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 1486
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1861, stav slušný )
Rozměr: 74 x 101 cm
Aktuální cena: 54 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1465