čas serveru: 14:07:36

Marie Charlot

Název: V zámeckém parku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7327

Název: Předjaří na vsi

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 33 x 85 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 7320

Igor Shulman

Název: Akt v červeném

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7390

Josef Mareš

Název: Krajina z Kameniček

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 55 x 75 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7395

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2025, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7356

František Florian

Název: Mexico City Vibe

Akryl / plátno
( signováno značkou vpravo dole, stav perfektní )
- přípis autora na zadní straně

Rozměr: 110 x 110 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 7396

Ludvík Vacátko

Název: Koně

Olej / překližka

Rozměr: 48 x 57 cm

Aktuální cena: 48 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 7344

Příhozy: 61

Václav Němeček

Název: Štefánikův most

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav perfektní )

Rozměr: 67 x 98 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7397

Hugo Öfverström

Název: Rybářské chaty

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 100 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7400

Karel Schadt

Název: Makové pole

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 7398

Viktor Rolín

Název: Osamělý strom

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 32 x 54 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7371

Gustav Macoun

Název: Na polní cestě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 35, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 56 x 66 cm

Aktuální cena: 13 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 7364

Janoušek

Název: Zátiší s makrelou

Olej / plátno
( signováno vpravo uprostřed, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně štítek autora

Rozměr: 55 x 75 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7367

Jaroslav Šetelík

Název: Pohled k Pražskému hradu

Olej / plátno

Rozměr: 76 x 66 cm

Aktuální cena: 48 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7361

Příhozy: 63

Jan Spáčil

Název: Cesta do vsi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 44 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 7415

Kája Saudek

Název: Snižování emisí

Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 16 x 22 cm

Rozměr: 16 x 22 cm

Aktuální cena: 7 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 7403

Název: Mezi stromy

Olej / lepenka

Rozměr: 33 x 38 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 7377

Elisabeth Paetz-Kalich

Název: Kachny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám drobné otluky, stav slušný )
Elisabeth Paetz-Kalich
narozena 1925 Herford, Studie v Drážďanech

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 7429

Karel Schadt

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka
- na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7399

Jaroslav Kantor

Suchá jehla
číslováno 2/30
rozměr ve výřezu: 12 x 15 cm

Rozměr: 12 x 15 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 7405