čas serveru: 14:08:22

František Emler

Název: Na Vysočině

Tempera
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- ze sbírky herce Radovana Lukavského

Rozměr: 16 x 34 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 600 Kč

Id aukce: 7408

Název: V zelené

Akryl / plátno
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 7366

Josef Fiala

Název: Pasáček

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 7372

Milan Kunc

Název: Vyšehrad

rozměr ve výřezu: 20 x 29 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 29 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 7409

Petr Mirčev

Název: Slunečný den

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 06, stav slušný )

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7375

Josef Písecký

Název: Dubrovník

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, obraz odborně vyčištěn, dobový autorský rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7348

Příhozy: 57

Cyril Bouda

Název: Vyznání

Litografie
rámováno pod sklem

Rozměr: 24,5 x 19,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 7410

Lubomír Procházka

Název: Hrad Hukvaldy

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 24 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 7423

Josef Procházka

Název: Bouřkový mrak

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 7346

Josef Holub

Název: Slunce na lesní cestě

Olej / plátno

Rozměr: 76 x 65 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 7362

Název: Zvířátka obdivují píču

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2025, stav perfektní )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 37 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7355

Jan Spáčil

Olej / plátno / lepenka
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 40 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 7416

Kratohófer

Název: Děcko

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 12 x 15,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 7406

Josef Holub

Název: Rameno řeky

Olej / plátno

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 71 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7350

Příhozy: 70

Karel Schadt

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 7417

Arnošt Frolka

Název: V polích

Olej / překližka

Rozměr: 34 x 53 cm

Aktuální cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 7347

Příhozy: 47

Kamil Lhoták

Název: Dopravní letadlo v letu

Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )
- certifikát originálu ilustrace
potvrzení: Spolek přátel Kamila Lhotáka
evidenční číslo: 1968-IL-o1 ( kniha: Letadlo se skokany )
rozměr ve výřezu: 9 x 15,3 cm
výstavy:
Topičův salon 18.9. - 5.10. 2025
Kamil Lhoták - Knižní malby a kresby 1963 - 68

Rozměr: 9 x 15,3 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7404

Příhozy: 63

Název: Dáma s cigaretou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )

Rozměr: 36 x 29 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 7418

Jan Slavíček

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Id aukce: 7373

Název: Kuřák vodní dýmky

Olej / lepenka

Rozměr: 26 x 22 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 7424