čas serveru: 12:24:04

Název: Karlův most

Akvarel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 35 x 48 cm

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 7427

Jaroslav Mandl

Název: Rovnováha

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2024, dílo přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 88 x 45 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 7428

Josef Šíma

Název: Továrna

Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
rozměr ve výřezu: 27 x 37 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 7426

Václav Radimský

Název: Stavení u řeky

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, stav perfektní )
- pravděpodobně zachycující motiv z obce Giverny nebo jejího okolí
- uvedeno a reprodukováno v autorově poslední monografii a výběrovém soupisu díla (N. Blažíčková-Horová: Václav Radimský, 1867–1946, 2011, str. 226, kat. č. 108).
- při konzultacích posouzeno prof. J. Zeminou a Mgr. M. Dospělem, Ph.D.
- dále posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 70 x 99 cm

Aktuální cena: 550 000 Kč

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

Id aukce: 7360

Účastníci: 17

Příhozy: 59