Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1538
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1539
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, autorský štítek, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 66 x 90 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1503
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 28 x 34 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1493
Olej / plátno
původ z Francie
Rozměr: 46 x 55 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1508
( signováno vpravo dole, datováno 34, dubový rám, stav perfektní )
Rozměr: 28 x 20 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1509
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1937, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1510
Olej / plátno
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1511
Olej / lepenka
Rozměr: 52 x 39 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1518
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1556
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1520
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1521
Rozměr: 35 x 40 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1523
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 56,5 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1529
Příhozy: 51
Rozměr: 35 x 45 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1524
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 97, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 1531
Dýhováno ořechovou kořenicí
Bronzové ozdoby
( kolem roku 1900, stav původní )
Rozměr: výška: 213 cm, šířka: 83 cm, hloubka: 50 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1533
Příhozy: 64
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )
Rozměr: 50 x 62 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1537
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1495
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1541