čas serveru: 11:30:59

Jaroslav Mandl

Název: 3D Koule

Vyřezávaný reliéf

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 5 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1498

Jaroslav Štěpán

Název: Paříž - Rue Le Petit Pont

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav perfektní )

Rozměr: 57 x 42 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1546

Název: Za humny

Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 44 x 65 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1543

František Kaván

Název: Vysočinská nálada

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 49 400 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Id aukce: 1504

Příhozy: 65

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 51 x 41 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1551

Stanislav Feikl

Název: Pohled na hrad

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 57,5 x 68,5 cm

Aktuální cena: 9 400 Kč

Vyvolávací cena: 7 900 Kč

Id aukce: 1553

Název: Lávka

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1561

F. Tásler

Název: Ve žních

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 51 x 70 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1564

Marie Charlot

Název: V zámeckém parku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1548

Příhozy: 75

Viktor Seifert

Název: Za chalupou

Olej / lepenka

Rozměr: 45 x 62 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1565

Monogramista J. F.

Název: Milenci

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 71, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1567

Název: Slunce v lese

Olej / lepenka

Rozměr: 24,5 x 31 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1496

B. F. Rychlá

Název: Děti

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 56 x 47 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1570

Procházka

Název: Chalupa

Akvarel

Rozměr: 20 x 27 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1571

Název: Libuše

Akvarel
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 22 x 36 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1573

Guiseppe de Sanctis

Název: Bulvár

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 120 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1555

Název: Italská krajina

Olej / plátno
( žák Jansovy školy publikováno v “ Václav Jansa “ / Michael Zachař, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 63,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1577

Jaroslav Trinkmoc

Název: Horská krajina

Olej / karton

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1579

Jožka Ryšavá-Kačírková

Název: Jaro v sadu

Olej / plátno

Rozměr: 56 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 1578

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 35,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1582