Vyřezávaný reliéf
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1498
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav perfektní )
Rozměr: 57 x 42 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1546
Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 44 x 65 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1543
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 27 x 39 cm
Aktuální cena: 49 400 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 1504
Příhozy: 65
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 51 x 41 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1551
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 57,5 x 68,5 cm
Aktuální cena: 9 400 Kč
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Id aukce: 1553
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1561
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 51 x 70 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1564
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1548
Příhozy: 75
Olej / lepenka
Rozměr: 45 x 62 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1565
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 71, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1567
Olej / lepenka
Rozměr: 24,5 x 31 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1496
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )
Rozměr: 56 x 47 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1570
Akvarel
Rozměr: 20 x 27 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1571
Akvarel
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 22 x 36 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1573
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 120 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1555
Olej / plátno
( žák Jansovy školy publikováno v “ Václav Jansa “ / Michael Zachař, stav perfektní )
Rozměr: 48 x 63,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 1577
Olej / karton
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1579
Olej / plátno
Rozměr: 56 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 1578
Olej / lepenka
Rozměr: 27 x 35,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1582