Fotografie
( stav původní )
Rozměr: 24 x 18 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1585
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 44 x 36 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1586
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1589
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 74 x 104 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Id aukce: 1547
Olej / lepenka
obraz zakoupen 14.03.2010 v Aukčním domě Pictura
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1590
Akvarel / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1591
Akvarel / lepenka
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1593
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 66 x 46 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1596
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 68 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1603
Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 43 x 52 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1605
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 43 x 33 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1607
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 41 x 60 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 1613
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, plátkové zlato, stav perfektní )
Rozměr: 36 x 75 cm
Aktuální cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1497
Příhozy: 76
Olej / překližka
Rozměr: 65 x 80 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1614
Olej / sololit
Rozměr: 55 x 82 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1617
Olej / plátno
NENÍ UMOŽNĚNA SAMOSTATNÁ DRAŽBA
( signováno vpravo dole, datováno 67, obraz odborně vyčištěn,
na zakázku vyroben speciální oboustranný dubový rám, stav perfektní )
druhá strana obrazu detailně nafocena - položka aukce ID 1513
přiložen odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.
Rozměr: 60 x 90 cm
Aktuální cena: 0 Kč
Vyvolávací cena: 0 Kč
Id aukce: 1514
Olej / lepenka
Rozměr: 26 x 36 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1618
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 30 x 37 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 1552
Olej / plátno
Rozměr: 73 x 54 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1624
Olej / plátno
Rozměr: 29 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1625