Olej / lepenka
Rozměr: 52 x 67 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 254
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 274
Olej / plátno
( nesignováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 53 x 43 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 285
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 298
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )
Rozměr: 60 x 44 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 300
Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vlevo dole, stav poškozeno )
Rozměr: 100 x 90 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 306
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 308
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 319
Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1914, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 341
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 345
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 70 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 355
( signováno vpravo dole, datováno 48, stav původní )
Rozměr: 22 x 17 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 372
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav původní )
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 374
Olej / lepenka
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 376
( značeno dole, stav perfektní )
Rozměr: 23 x 34 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 378
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 73, dubový rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 379
Vamberecká krajka
( stav původní )
Rozměr: 24 x 20 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 381
Rozměr: 28 x 21 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 382
Kolorovaná litografie
( signováno vlevo, stav slušný )
Rozměr: 24 x 29 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 383
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 36, stav původní )
Rozměr: 30 x 43 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 385