Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1767
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1818
Olej / plátno
Rozměr: 46 x 55 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 1771
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 33 x 42 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1826
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 71, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1821
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )
Obraz Obilný lán je vrcholným sběratelsky raritním dílem Otakara Hůrky.
Rozměr: 86 x 125 cm
Aktuální cena: 93 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1726
Příhozy: 86
Bronz
Komorní plastika / autorský odlitek
( datace 1999, značeno Olbram Zoubek, stav perfektní )
Potvrzení o pravosti uměleckého díla Polana Bregantová
- Nadační fond Klementová Zoubek
Rozměr: víška: 71 cm
Aktuální cena: 180 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1727
Účastníci: 16
Příhozy: 115
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1975, stav slušný )
Rozměr: 70 x 90 cm
Aktuální cena: 99 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Id aukce: 1759
Příhozy: 105
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav perfektní )
Rozměr: 90 x 80 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 1827
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1828
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 48 x 62 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1829
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 37,5 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1831
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 23 x 35 cm
Aktuální cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1832
Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, dílo přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1834
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1836
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 71 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1876
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, nově rámováno, stav perfektní )
Provenience: z pozůstalosti slovenského sběratele
Rozměr: 32,5 x 46,5 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 1838
Olej / karton
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1839
Olej / tempera / karton
Rozměr: 25,5 x 39 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1840
Patinovaný bronz
( signováno na plintě, výška: 20,5 cm, délka: 33,8 cm, šířka: 17,8 cm, hmotnost: 8,7 kg, mramorový podstavec, stav perfektní )
Kolumbijský malíř a sochař. V roce 2012 cena Mezinárodního sochařského centra za celoživotní sochařské dílo.
V Evropě vytvořil mnoho soch, včetně série monumentálních ženských aktů, které byly na počátku 90. let vystaveny po celé délce Champs-Elysées.
Rozměr: výška: 20,5 cm, délka: 33,8 cm, šířka: 17,8 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1841
Příhozy: 65