Porcelán
( značeno Royal DUX, stav perfektní )
Rozměr: výška: 35 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1847
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1848
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 11 x 16 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1900
Olej / lepenka
Rozměr: 41 x 53 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1852
Olej / lepenka
Rozměr: 18 x 14 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1901
Olej / lepenka
Rozměr: 28 x 37 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1902
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1844
Příhozy: 58
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 1856
( signováno vlevo dole, datace 1911, stav slušný )
Rozměr: 29 x 39 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1858
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1965, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 59 x 69 cm
Aktuální cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1860
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 80 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1868
Olej / plátno
Rozměr: 54 x 81 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1869
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
původ Francie
rozměr včetně rámu 113 x 132 cm
Rozměr: 73,5 x 93 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1862
Olej / dřevo
( signováno vlevo dole, datováno 1857, stav slušný )
Rozměr: 24 x 30 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1866
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 81, stav původní )
Rozměr: 52 x 72 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1872
Zinkografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 18,5 x 11 cm
Rozměr: 18,5 x 11 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1936
Olej / plátno
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1874
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 55 x 82 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1989
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1878
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1875