Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datace po roce 1922, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Varianta obrazu publikována v monografii František Kaván, dílo vydané v Praze 2019, v soupise díla pod číslem 1622
Rozměr: 40 x 52,5 cm
Aktuální cena: 51 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 1853
Příhozy: 58
Olej / karton
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1961
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, obraz přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1854
Příhozy: 58
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vzadu štítek Č.F.V.U. s popisem a razítkem, řezaný dřevěný rám, plátkové zlato, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 21,5 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1934
Příhozy: 68
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 46 x 61 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 1865
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Žák speciálky prof. K. Truppeho, profesora mnichovské akademie výtvarných umění. Pobýval v malířské škole u Aloise Kalvody.
Studijní cesty po Německu a Balkáně.
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1983
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1940, stav slušný )
Rozměr: 28 x 51 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1849
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 40 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1972
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 29, stav původní )
Rozměr: 47 x 40 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1973
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 95, stav původní )
Rozměr: 15 x 22 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1974
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 33 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 750 Kč
Id aukce: 1975
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 33 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 750 Kč
Id aukce: 1976
Olej / překližka
přípis autora na zadní straně
Rozměr: 45 x 54 cm
Aktuální cena: 105 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 1851
Příhozy: 108
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 56, stav původní )
Rozměr: 56 x 76 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1978
Rozměr: 17 x 42,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1980
Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 100 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 1982
Olej / lepenka
Rozměr: 22 x 35 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1988
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 53, stav původní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1984
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní včetně rámu )
odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 69 x 99 cm
Aktuální cena: 470 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 1833
Účastníci: 20
Příhozy: 120
Olej / plátno
Rozměr: 28 x 18 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1993