Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 75 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2004
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 2028
Olej / překližka
Rozměr: 47 x 37 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2113
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 40 x 26 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2045
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2046
Kombinovaná technika / plátno
Rozměr: 82 x 82 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2030
Litografie
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 11 x 8 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2118
Rozměr: 33 x 45 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2034
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 41 x 56 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2047
Vyřezávaný reliéf
Rozměr: 69 x 69 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2026
Rozměr: 44 x 35 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2035
Olej / plátno
( nesignováno, rám plátkové zlato, rentoilováno, stav perfektní )
Rozměr: 79 x 59 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2042
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2048
Rozměr: 34 x 34,2 cm
Aktuální cena: 5 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2036
Rozměr: 52 x 41 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2037
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 61 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2041
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav perfektní )
Rozměr: 48 x 68 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2050
Rozměr: 33 x 41 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2039
Olej / plátno
Rozměr: 25 x 30 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 2043
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 27 x 31 cm
na zadní straně certifikát
Rozměr: 27 x 31 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2081