Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kolem roku 1915, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2072
Příhozy: 54
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 37 x 27 cm
na zadní straně certifikát
Rozměr: 37 x 27 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2080
Akvarel
( signováno vpravo dole, 1895, stav slušný )
Rozměr: 30 x 49 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2086
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2132
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 67 x 90 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 2102
Barevná litografie
rozměr ve výřezu 13 x 18 cm
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 2084
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2089
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2091
Olej / plátno
Rozměr: 71 x 96 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2079
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám drobné oděrky, stav perfektní )
na zadní straně pozůstalostní razítko Antonína Hudečka
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1997
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2141
Pastel
Rozměr: 43 x 35 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 250 Kč
Id aukce: 2142
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1919, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 66 cm
Aktuální cena: 44 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2073
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 28 x 37 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2151
Olej / plátno
Rozměr: 69 x 51 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2074
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 42 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2090
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 85, stav původní )
Rozměr: 37 x 53 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2152
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě řezaný rám, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 290 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 2029
Příhozy: 56
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav původní )
Rozměr: 40 x 63 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2174
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1993, stav původní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2176