Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1923, stav původní )
Rozměr: 17 x 13 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2427
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2435
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 66 x 55 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2469
Olej / lepenka
( připsáno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 35 x 49 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2468
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 31 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2473
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 39 x 48 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 2464
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2479
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 49 x 68 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2480
Olejová tempera / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav původní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2484
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
původ Francie
Rozměr: 35 x 27 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2492
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1927, stav původní )
Rozměr: 33,5 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2493
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )
Rozměr: 54 x 70 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2494
( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, stav perfektní )
Rozměr: 42,5 x 30,5 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2495
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1932, nerámováno, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2522
Rozměr: 20 x 29 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2521
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 61 x 92 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2524
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1970, stav původní )
Rozměr: 30 x 45 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2525
Olej / lepenka
Rozměr: 57 x 70 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2531
Olej / překližka
Rozměr: 47 x 37 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2529
Olej / lepenka
Rozměr: 46 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2540