Asambláž
Rozměr: 100 x 70 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2581
Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 39 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2594
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2609
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 14,5 x 19 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2570
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1898, stav slušný )
Rozměr: 50,5 x 40,5 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2598
Příhozy: 41
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1995, stav původní )
Rozměr: 75 x 80 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2604
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 34 x 47 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2615
( signováno vlevo dole, kovový rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2643
Příhozy: 54
Olej / lepenka
Rozměr: 37 x 52,5 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2573
Účastníci: 17
Příhozy: 57
Olej / plátno
Rozměr: 33,5 x 42 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2617
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2568
Příhozy: 57
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2632
Kombinovaná technika / sololit
Rozměr: 100 x 70 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2591
Kresba tužkou / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav perfektní, rám drobné oděrky )
rozměr ve výřezu 45 x 31 cm
Rozměr: 45 x 31 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2592
( signováno vpravo dole, kovový rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2644
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, kolem 1915, stav perfektní )
publikováno v knize Světlo v obraze
publikováno v katalogu SPH - S.V.U Mánes
vystaveno v Jízdárně pražského hradu
obraz byl zakoupen v galerii Kodl v roce 2010
Rozměr: 71 x 85,5 cm
Aktuální cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 2596
Příhozy: 71
Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 48, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 24,5 x 40 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2595
Příhozy: 51
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko V. Radimský, stav původní )
konzultováno s PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 53 x 70 cm
Aktuální cena: 255 000 Kč
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Id aukce: 2599
Příhozy: 68
Olej / plátno / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 62 x 49 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2639
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2640