Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 45 x 65 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2638
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 59 x 70 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2637
Olej / plátno
- na zadní straně " Zimní nálada "
Rozměr: 60 x 76 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2579
( signováno vpravo dole, datováno 2015, stav perfektní )
Rozměr: 39,5 x 39,5 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 2585
Grafika
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 28 x 20 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2589
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 49 x 69 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2635
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 36,5 x 40 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2625
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav slušný )
Rozměr: 40 x 46 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2631
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2608
Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2586
Příhozy: 57
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 42,5 x 46,5 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2619
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )
Rozměr: 55 x 66 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2636
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 46 x 72 cm
Aktuální cena: 81 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 2600
Příhozy: 73
Grafika
Rozměr: 20 x 28 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2590
Olej / překližka
( signováno vlevo nahoře, obraz odborně vyčištěn, datováno 1924, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 50 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2597
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 37 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2611
Příhozy: 68
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2620
( signováno vpravo dole, kovový rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2645
Příhozy: 50
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1935, obraz odborně vyčištěn, původní adjustace, rám drobné oděrky, stav perfektní )
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2610
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně, autorské razítko, kvalitní rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2572
Účastníci: 17
Příhozy: 57