Akryl
( signováno, stav perfektní )
rozměr cca 20 x 28 cm
Konvolut 4 obrazů
Rozměr: 20 x 28 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2708
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav slušný )
Rozměr: 21 x 21 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2713
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 240 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 2657
Příhozy: 80
Barevný lept
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 27 x 21,5 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2692
Olej / lepenka
Rozměr: 23 x 47 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2693
Strukturální grafika
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )
číslováno 21/100
Rozměr: 7 x 9 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2686
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 52 x 42 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2665
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2714
Příhozy: 94
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2688
Autorský lept
Rozměr: 28 x 38 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2715
Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
na zadní straně certifikát
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2716
75/200
rozměr včetně rámu : 50,5 x 70,5 cm
Rozměr: 50,5 x 70,5 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2711
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1982, stav slušný )
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2699
Papírový reliéf
rám drobné oděrky
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2683
Litografie / papír
Malíř a ilustrátor, studoval u E. Dítěte na UPŠ v Praze. Od r. 1910 vystavoval se skupinou Sursum, v roce 1917 členem Tvrdošíjných. Jeho kresby doprovázely i literární díla ( Mácha, Erben, Zeyer ad. )
Rozměr: 61 x 45,5 cm
Aktuální cena: 17 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2662
( signováno vpravo dole, datováno 1973, stav původní )
Rozměr: 12,5 x 12,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2694
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2717
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 55 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 2718
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 09, odborně vyčištěno, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 30 cm
Aktuální cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2721
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )
Rozměr: 40 x 31 cm
Aktuální cena: 130 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 2659
Příhozy: 114