Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 22.10.70, stav slušný )
Rozměr: 46 x 55 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 2724
Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 20,5 x 14,5 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2709
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 150 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2680
Příhozy: 116
Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 46 x 66,5 cm
Aktuální cena: 49 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2668
Příhozy: 67
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Biedermeier rám
Rozměr: 32 x 40 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2707
Heliogravura
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm
Rozměr: 14 x 9,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2730
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2681
Heliogravura
rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm
Rozměr: 14,5 x 9,6 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2731
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 44 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2649
Příhozy: 88
Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný )
vystaveno v krajském středisku Praha IV
Rozměr: 19,5 x 25,5 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2726
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
žák Otakara Nejedlého
Rozměr: 50 x 100 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2700
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav slušný )
Rozměr: 20 x 26,5 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2727
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 53 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2667
Příhozy: 81
Heliogravura
rozměr ve výřezu 14 x 9,5 cm
Rozměr: 14,5 x 9,6 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2733
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 29,5 x 19 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2728
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 28 x 38 cm
Aktuální cena: 80 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2722
Příhozy: 109
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 30 cm
Aktuální cena: 72 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2704
Příhozy: 84
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1979, stav slušný )
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
v roce 2012 vystaveno v galerii Moderna
obraz byl darován autorem dne 17.4.1980 prof. Františku Dvořáku
publikováno v monografii Kamil Lhoták ( autor : František Dvořák na str. 117. )
Rozměr: 39,5 x 45 cm
Aktuální cena: 1 145 000 Kč
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Id aukce: 2658
Příhozy: 123
Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2735
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 69 x 34,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2738