Olej / lepenka
Rozměr: 19 x 25 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2800
( signováno vpravo dole, datováno 1908, stav původní )
rozměr ve výřezu: 36 x 31 cm
Rozměr: 36 x 31 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2906
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 13 x 8 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2907
Příhozy: 25
výtisk č. 19/150
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2789
Příhozy: 67
Akvarel
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 13,5 x 13 cm
Rozměr: 13,5 x 13 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2855
Pouring ( lití barev ) / sololit
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 53 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 2856
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, nerámováno, stav slušný )
Výstavy v letech 1995 – 1997
Rozměr: 120 x 90 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2833
Olej / plátno
- obraz přímo od autorky
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2820
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora
Rozměr: 60 x 59 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2813
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 42 z 200
Rozměr: 60 x 44 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2865
Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2818
Bronzová plastika
( pozdější odlitek, stav perfektní )
výška : 13 cm
délka : 23 cm
Rozměr: výška : 13 cm, délka : 23 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2830
Příhozy: 61
Papírový reliéf
rozměr ve výřezu: 20 x 15 cm
Rozměr: 20 x 15 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2866
Účastníci: 16
Příhozy: 64
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
rozměr včetně rámu 122 x 177 cm
Rozměr: 95 x 150 cm
Aktuální cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2835
Olej / plátno
- Ajjacio: město a přístav ležící na západním pobřeží ostrova Korsika
Nalézá se v něm rodný dům, muzeum i památník Napoleona Bonaparta
Rozměr: 49 x 136 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2838
Příhozy: 82
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 27, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2836
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 28 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2881
Olej / plátno
Rozměr: 38 x 48 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2822
Tisk na plátně
( signováno vlevo dole rukou autora Libor No 10, v tisku signováno vpravo dole Libor Vojkůvka 2007, stav perfektní )
- autorské zásahy štětcem
- přiložen autorský certifikát s originálním podpisem autora
- plátno po napnutí na blindrám signováno autorem
Rozměr: 100 x 68,5 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2841
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2861