čas serveru: 11:48:38

Jiří Mádlo

Název: Kytice

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav původní )

Rozměr: 43 x 32,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3213

Jaroslav Jiroutka

Název: Starobylý kostelík u Chrudimi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav slušný )

Rozměr: 30 x 44 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3214

Leopold Musil

Název: Stohy u Počernic

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 75 x 90 cm

Aktuální cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Id aukce: 3202

Název: Jezero

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3219

Název: Roubenka

Olej / sololit

Rozměr: 32 x 37 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3222

Moravec

Název: Ve stínu bříz

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1931, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3312

Müller

Název: Svatý Salvátor

Olej / plátno
( značeno na zadní straně, datovámo 1890, stav původní )

Rozměr: 41 x 29 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 3236

J. V. Rada

Název: Vlčí máky

Olej / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 62 x 84 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3239

Zdeněk Seydl

Název: Fandango

Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )

Rozměr: 21,5 x 31,5 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3242

Zdeněk Seydl

Název: Eyhle

Litografie

Rozměr: 29 x 21 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3243

Emil Wänke

Název: Týnská ulice

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 41, stav původní )

Rozměr: 56 x 41 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3253

Název: Pohled na Trosky

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 11 x 16 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3258

Šaroun

Název: Mostecká věž

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3354

Název: Polní cesta

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3313

Adolf Born

Název: Rodinné koupání s čumilem

Ofset
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 12 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3264

Rudolf Faltus

Název: Mostar

Olej / plátno

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3267

Průcha

Název: Vysoké nebe

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1967 )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3270

Název: Maska

Dřevo
Stará africká maska
( kmen Guro, Pobřeží slonoviny )

Rozměr: výška 43 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 3271

Název: Milenci

Pálená hlína
( značeno na spodní straně, výška: 36 cm, stav slušný )

Rozměr: výška: 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3272

Název: Město v podhůří

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 80 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3277