Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Id aukce: 3366
( signováno tužkou vpravo dole, slepotiskové razítko, stav původní )
číslováno: MCIII
Rozměr: 66 x 50 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3372
Dřevo / dřevořezba
( stav původní, lehce poškozené dva rohy )
vnitřní rozměr pro obraz : 60 x 100 cm
Rozměr: 60 x 100 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3387
Patinovaný bronz
podstavec leštěný mramor
( značeno E. Degas, pozdější odlitek, stav perfektní )
značka slévárny, modelářská značka: Paris Fonderie Bords de Seine
výška včetně podstavce: 67 cm
váha: 8 kg
Rozměr: výška: 67 cm, váha: 8 kg
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3419
Příhozy: 58
Vyřezávaný reliéf / akryl
dílo přímo od autora
Rozměr: 68,5 x 68,5 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3396
Příhozy: 58
Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 39 x 28 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3397
Linoryt
rozměr ve výřezu: 19,5 x 14 cm
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3486
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )
výstava Československé umění Berlín - září/říjen 1956
Rozměr: 75 x 86 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3329
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav původní )
Rozměr: 32 x 55 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3361
Josef Bárta ( Mařákova škola )
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, kolem roku 1900, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 59 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3374
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 24 x 18 cm
Rozměr: 24 x 18 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3381
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3391
Litografie
rozměr ve výřezu : 24 x 18 cm
Rozměr: 24 x 18 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3382
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1965, stav původní )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3389
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3390
Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )
Rozměr: 28 x 36 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 3394
Blended Scotch Whisky
Long John Special Reserve
1960´s
Rozměr: 750 ml
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3398
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 67 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3301
Olej / plátno
Výstavy v letech 1995 – 1997
Rozměr: 70 x 101 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3337
Olej / plátno
Rozměr: 49 x 58,5 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3362