Olej / lepenka
Rozměr: 49 x 65 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3553
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, nerámováno, datováno 1951, stav původní )
Rozměr: 36 x 47 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3581
Podmalba / sklo
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 26 x 39 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 3582
Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 38 cm
Rozměr: 28 x 38 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3509
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
číslováno 170/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3409
opatřeno hologramem
číslováno 78/350
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3518
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen umělecko-historický posudek PhDr. Ivan Havelka
Rozměr: 70 x 90 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3549
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, datováno 1921, stav slušný )
Rozměr: 51 x 71 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3533
Olej / sololit
Rozměr: 40 x 110 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 3548
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1912, stav původní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3537
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )
Rozměr: 65 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3479
Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen
značeno fotobanka Historické-foto
Rozměr: 60 x 100 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3576
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 18 x 26 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3557
Litografie
rozměr ve výřezu: 30 x 47 cm
Rozměr: 30 x 47 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3463
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
číslováno 92/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3410
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
číslováno 86/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3411
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3524
Pouring ( lití barev ) / sololit
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3528
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3559
Příhozy: 82
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3540