Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3525
Příhozy: 85
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1924, stav slušný )
Rozměr: 28 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3556
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3567
Litografie
Rozměr: 12 x 14,5 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3561
Digitální tisk / papír
( nesignováno, stav perfektní )
Jan Bačkovský se narodil v roce 1957 v Hradci Králové.
V letech 1979 a 1985 vystudoval AVU v ateliéru monumentální tvorby prof. Arnošta Paderlíka.
Původně se věnoval figurální malbě. Postupně se ale přesunul k abstraktnímu vyjádření, kterému se věnuje dodnes.
Žije a pracuje v Praze.
Rozměr: 49,5 x 69,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3575
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 78 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3596
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, původní dobový rám, stav perfektní )
přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Šíbr
Rozměr: 69 x 98 cm
Aktuální cena: 250 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 3539
Účastníci: 22
Příhozy: 108
Olej / sololit
Rozměr: 30 x 90 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3710
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 39 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3702
Pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 39 x 48 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3642
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3657
Olej / sololit
Rozměr: 39 x 51 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3617
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 33 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3645
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 3683
Olej / sololit
Rozměr: 43 x 75 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3706
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 34 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3713
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 59 x 44 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3738
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3619
Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 70 x 70 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3624
Olej / plátno
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3635