Bronzová plastika
výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm
Rozměr: výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3660
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 65 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3677
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 65 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3685
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3689
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3755
Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 21 x 15 cm
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3640
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3656
Příhozy: 81
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3700
Olej / lepenka
Rozměr: 58 x 33 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3708
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3712
Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, stav perfektní )
Rozměr: 28 x 39 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 3647
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 34 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3716
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
přiložen odborný posudek
Antonín Chittussi ( 1844-1891 )
- rodiště Ronov nad Doubravou
- patří k největším českým krajinářům
- velká monografie od profesora Romana Prahla
Rozměr: 19,5 x 27 cm
Aktuální cena: 86 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 3625
Příhozy: 59
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 56 x 86 cm
Aktuální cena: 94 000 Kč
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Id aukce: 3658
Příhozy: 79
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 88 x 125 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3693
Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 100 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3697
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/10, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3622
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
z pozůstalosti autora
Rozměr: 12 x 15,5 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3756
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1932, stav původní )
Rozměr: 47 x 68 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 3678
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3629
Příhozy: 57